Setag A.Ş. Grafik Tasarım Üretim Üretim Üretim Üretim Üretim Üretim Kalite Kontrol Kalite Kontrol Satış Pazarlama Yönetici Asistanı Mali İşler İş Geliştirme Teknik Servis

BARKOD ÇÖZÜMLERİNİZİ KOLAYLAŞTIRIR

1992 yılında kurulan SETAG, Barkod Etiketleme ihtiyaçları için; Barkod Yazıcı, Barkod Okuyucu, Etiket ve Ribbon seçenekleriyle müşterilerinin bu konulardaki ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Otomatik etiketleme projeleri içinde değişik etiket aplikatörleri ile farklı çözümler oluşturulabilmektedir. Barkod etiket projelerinde yazıcı, okuyucu, etiket ve ribbon ile birlikte bütün olarak çözüm üretebilen firmamız müşterilerine sorunsuz hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Barkod yazıcı ihtiyaçları için, müşterilerimize ZEBRA (ABD), PAXAR-MONARCH (ABD) ve TEC (JAPONYA) marka yazıcılar ile alternatifli çözümler oluşturabilmekteyiz. Yazıcılar isteğe/ihtiyaca bağlı olarak Termal (Termal kağıdın yakılarak baskı yapılması) veya Termal/Termal Transfer ( Ribbon(?erit) kullanarak, normal kağıda ribbon üzerindeki mürekkebin ısı ile transfer edilerek baskı yapılması) özelliğinde seçilebilmektedir.

Barkod çözümleri içinde Termal/Termal Transfer yazıcıların sarf malzemelerinden ribbon için Türkiye dağıtıcılığını yaptığımız ARMOR (FRANSA) Firması ürünleri kullanılmaktadır. Armor 1983 yılından beri termal transfer ürün işlemlerinde Avrupa'nın bir numaralı şirketidir. Üreticiden doğrudan ithal edilen ribbonlar ile gerek fiyat gerekse zengin ürün çeşidi stoklarla müşterilerimiz için en iyi çözüm hedeflenmektedir.

Teknik alandaki birikiminden güç alan SETAG, Barkod Etiketleme çözümleri içerisinde yer alan barkod yazıcılar için marka bağımsız (Zebra, Paxar-Monarch, TEC, Datamax, Eltron v.b.) teknik destek verebilmektedir. Böylelikle yazıcıyı başka kaynaklardan sağlayan müşterilerinede yazıcı + ribbon + etiket bütünleşmelerinde sorunsuz çözüm oluşturabilmektedir.

BASKI VE KESİM MAKİNALARIMIZ

HP INDIGO WS6600
7 Renk bobinden bobine dijital baskı
HP INDIGO WS4500
7 Renk bobinden bobine dijital baskı
KOPACK SUPER 400
12 Renk + 1 Flexo vernik ünitesi full rotary Letter Press,
KPG SUPER 400
6 Renk + 1 Flexo vernik ünitesi full rotary Letter Press,
TAIYO TLC 250
6 Renk + 1 Flexo vernik ünitesi full rotary Letter Press,
ORTHOTECH CSL3022
1 Flexo+ 6 Renk + 1 Flexo vernik ünitesi Semi rotary Letter Press
OMEGA DIGICON
Hp Indigo sonlandırıcı makinası.
ORTHOTECH 2
Tahta Bıçak Kesim + Sıcak Yaldız Ünitesi
sıcak yaldız ünitesi
TESAN
3 Renk Flexo
DONGHAI
Tahta Bıçak kesim makinası.

KALİTE KONTROL MAKİNALARIMIZ

SMAG 1
SMAG 2
SMAG 3
ZONTEN 1
ZONTEN 2